Počet položek: 0 0 CZK

Něco o nás

Maloobchodním prodejem s ratanovým a proutěným nábytkem, bytovými doplňky a dekoračním zbožím se zabýváme již od roku 2003, kdy jsme prvně otevřeli prodejnu v malebném městě Kyjov . Po 10 letech  byla firma přestěhována do nedalekého městečka Vracov.

Celou dobu se těšíme z přízně stálých a nových zákazníků, milovníků přírodních materiálů. Ty si své zastánce získávají nejen díky trendu, nadčasovosti a půvabnému vzhledu, ale převážně díky nábytku, který šetří místo a  působí vzdušně, je pohodlný a především vytváří opravdové teplo domova.

Zájem o náš sortiment nás přivedl na myšlenku zrealizovat on-line obchod www.rattan-prouti.cz a od roku 2017 přibyl ještě jeden a to  www.home365.cz ,  které přináší nové možnosti, vzhledem k dnešní uspěchané a pracovně vytížené době. Internetové obchody zákazníkům poskytují možnost uváženého výběru, což je příjemné neboť si každý může v klidu prohlédnout zboží, které nabízíme a přitom nemusí nikam chodit. Tímto Vám rozhodování chceme usnadnit a věříme, že nakupování v naších e-shopech Vás potěší svou jednoduchostí. Našim přáním je, abyste měli pohodlí při inspiraci řešení vybavení interiérů, ale především časově nenáročné a neomezené nakupování 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Na závěr bychom poděkovali za přízeň a těšíme se na spolupráci, ať už prostřednictvím internetového obchodu nebo v kamenném obchůdku, kde se Vám budeme rádi věnovat.

                                                              S pozdravem

                                                                                                  Eliška Mezihoráková     (jednatel)

                                                                                        

Potřebujete poradit ? Něco o nás

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací